متن کامل خبر


 
رییس جدید مرکز تربیت بدنی دانشگاه منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رییس دانشگاه، دکتر رسول نوروزی به عنوان رییس مرکز تربیت بدنی دانشگاه منصوب شد.

در این حکم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است: بنا به پیشنهاد معاون دانشجویی دانشگاه و نظر به تعهد، شايستگي و تجارب ارزنده جنابعالي، به عنوان رئیس مرکز تربیت بدنی منصوب مي شويد.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردي دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و استفاده از تمام توان و تجارب ارزنده خود و پشتوانه گروه تخصصی در فراهم کردن شرایط رشد فراگیر ورزشی برای همه دانشجویان و همکاران گرانقدر در فضای صمیمی و پر از نشاط و امید با تکیه بر فرهنگ والای ایرانی و اسلامی، موفق و مؤيد باشيد.
همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دکتر محمدعلی رستگار، به خاطر تلاش و خدمات صادقانه ایشان در زمان تصدی ریاست مرکز تربیت بدنی دانشگاه تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر رسول نوروزی سید حسینی دارای مدرک کارشناسی تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه رازی و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت ورزشی از دانشگاه تربیت مدرس است. دکتر نوروزی تا کنون حدود 50 مقاله به زبان های فارسی و انگلیسی در نشریات علمی- پژوهشی چاپ کرده و حدود 40 مقاله در مجامع علمی داخلی و خارجی ارائه داده است. وی همچنین تألیف و ترجمه 10 کتاب را در کارنامه علمی خود دارد. دکتر نوروزی از سال 95 با رتبه علمی استادیار به عنوان عضو هیأت علمی دانشکده علوم انسانی مشغول تدریس و فعالیت است.

21 آبان 1398 / تعداد نمایش : 719