متن کامل خبر


 
تودیع و معارفه رییس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی نور در نشست شورای دانشگاه

خلاصه خبر: در نشست شورای دانشگاه 17 تیرماه، تودیع و معارفه رییس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی نور انجام شد.

در این نشست دکتر علیرضا ریاحی رییس پیشین دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی ضمن بیان گزارش کوتاهی از فعالیت های دانشکده در راستای بین المللی سازی برای دکتر عابدیان رییس جدید دانشکده آرزوی توفیق روزافزون نمود.
رییس دانشگاه نیز اظهار داشت: دکتر ریاحی در مدت ریاست دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی خدمات موثری را در جهت پیشرفت دانشکده به انجام رساندند و نقش موثری در ارتقای تراز پژوهشی و سرانه انتشارات علمی دانشکده داشتند.
در ادامه دکتر عبدالمحمد عابدیان رییس جدید دانشکده در سخنانی ضمن تشکر از ریاست دانشگاه به دلیل حسن اعتماد و نیز تشکر از زحمات دکتر ریاحی و روسای پیشین دانشکده اظهار داشت: منابع طبیعی قلب تپنده جامعه است و مسایلی مانند آب، خاک، دریا، جنگل، محیط زیست و ... مسائلی نیست که به آسانی بتوان از آنها گذشت و تاثیر زیادی در بخش های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه دارد و ما باید با این نگاه برنامه ریزی کنیم و همواره در حفظ و بهره برداری از مواهب الهی و گونه های گیاهی و جانوری کوشا باشیم. در زمینه عرصه 70 هکتاری دانشکده نیز باید تلاش کنیم همسو با رشته ها و زمینه های کاری دانشکده از آن بهره برداری درست شود.
در پایان لوح تقدیر دکتر ریاحی و حکم دکتر عابدیان از سوی رییس دانشگاه به آنان اهدا شد.

23 تیر 1398 / تعداد نمایش : 382