متن کامل خبر


 
معاون دانشجویی دانشگاه منصوب شد

خلاصه خبر: با حكم رییس دانشگاه، دکتر مسعود رضایی به سمت معاون دانشجویی دانشگاه منصوب شد.

در اين حكم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده آمده است: نظر به مراتب علمی، تعهد و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون دانشجویی دانشگاه منصوب می شوید.
امید است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردی دانشگاه با تدبیر و عزم قوی و مدیریت جهادی در افزایش خدمت رسانی، ارتقای رفاه دانشجویان، حفظ بین المال و اعمال سیاست های مؤثر در صرفه جویی در هزینه ها و تقویت نظم و انضباط و همچنین با بهره گیری از توان علمی و تجارب همه همکاران نسبت به ارتقای حوزه معاونت دانشجویی واعتلای اهداف دانشگاه موفق و مؤید باشید.
همچنين رییس دانشگاه در نامه ای جداگانه از دكتر محمدرضا اصلاحچی به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در دوره زمانی طولانی و سنگین تصدی و خدمت در سمت معاون دانشجویی تقدیر و تشكر كرد.
دکتر رضایی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تربیت مدرس، از سال 1382 به عضویت هیات علمی دانشگاه درآمده و هم اکنون استاد تمام رشته شیلات در دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی است. نگهداری محصولات شیلانی، تکنولوژی فرآورده های شیلاتی و شیمی غذاهای دریایی، زمینه های علمی مورد علاقه دکتر رضایی است. چاپ بیش از 250 مقاله در نشریات داخلی و خارجی، مجری تعدادی از طرح های صندوق پژوهشگران،ثبت 15 اختراع، راهنمایی 52 پایان نامه ارشد و رساله دکتری، حضور در لیست برترین پژوهشگران پراستناد جهان در سال ۲۰۱۸ و ... از جمله سوابق علمی وی است. معاونت اداری و مالی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی برای مدت 2 دوره، معاون آموزشی و قائم مقام موسسه آموزشی خزر و ... از جمله سوابق اجرایی دکتر رضایی بشمار می رود.

4 خرداد 1398 / تعداد نمایش : 1587