متن کامل خبر


 
تاکید رییس دانشگاه بر لزوم همکاری دانشکده‌ها، گروه‌‌ها و اعضای هیات علمی برای فارغ التحصیلی دانشجویان سنواتی

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در نشست هشتم شهریورماه شورای دانشگاه، بر لزوم همکاری دانشکده ها، گروه‌ها و اعضای هیات علمی برای فارغ التحصیلی سریع تر دانشجویان سنواتی تأکید کرد.

در ابتدای این نشست دکتر محمدتقی احمدی از روستای دانشکده‌ها خواست در خصوص دانشجویانی که فارغ التحصیلی آنان به هر دلیل به تعویق افتاده است پیگیری‌های لازم را به عمل آورند.
وی افزود: در حال حاضر تعداد دانشجویان سنواتی ما رشد کرده است و این امر بیانگر عدم مدیریت صحیح از سوی گروه‌ها و دانشکده‌ها است و باید استاد راهنما، مدیر گروه و دانشکده در این زمینه ورود کرده تا جلسات دفاع دانشجویان زودتر برگزار شود تا هم ظرفیت ها خالی شود و هم دانشجویان بتوانند زودتر فارغ‌التحصیل شده و فرصت تصمیم‌گیری برای زندگی خود پس از دوران دانشجویی را داشته باشند.
دکتر احمدی از روسای دانشکده ها خواست تا مستقیما" در این زمینه مدیریت و نظارت کنند و لیست دانشجویان سنواتی را در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری از گروه های ذی‌ربط اخذ و دلایل تاخیر در فارغ التحصیلی هر یک از دانشجویان را بررسی و در صورت وجود مشکل، در جهت رفع آن تلاش نمایند.
در ادامه دکتر سید مهدی موسوی کوهپر معاون توسعه منابع و سرمایه انسانی گزارشی از عملکرد بودجه دانشگاه طی ۵ ماه نخست ۱۴۰۰ ارائه نمود.
وی میزان بودجه تخصیص یافته به دانشگاه تا پایان مرداد ماه و میزان هزینه صورت گرفته، میزان تعهدات و بدهی های دانشگاه را تشریح و ابراز امیدواری کرد: با توجه به کسری بودجه ای که دانشگاه با آن مواجه است، بودجه مربوط به همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی تا مهرماه به حساب دانشگاه واریز شود تا شرایط مالی دانشگاه بهبود یابد.


10 شهریور 1400 / تعداد نمایش : 1656