افتخارات


 


درخشش دانشجویان دانشکده کشاورزی در سومین کنگره بین المللی حشره شناسی
دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه در سومین کنگره بین المللی حشره شناسی موفق شدند عناوین اول تا سوم در بخش پایان نامه های برتر را به خود اختصاص دهند.
 ١٣٩٨/٠٩/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
شناسایی "در" نفیس هزار ساله متعلق به دوره آل بویه توسط عضو هیأت علمی دانشکده هنر
عضو هیأت علمی دانشگاه و پژوهشگر هنر اسلامی از کشف و شناسایی در متعلق به امامزاده حمزه(معصوم) شهر دهدشت خبر داد و گفت: دو سال پیش در موزه ملی ایران باستان "دری" را دیدم که محل کشف آن شهر بهبهان ذکر شده بود اما مطالعه و بررسی های تاریخی و معماری نشان می داد این "در" نمی تواند متعلق به بنایی در بهبهان باشد.
 ١٣٩٨/٠٩/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز بهداشت و مشاوره دانشجویی دانشگاه منصوب شد
رییس دانشگاه طی حکمی دکتر محمدرضا رئوفی عضو هیأت علمی دانشکده علوم پزشکی را به عنوان رییس مرکز بهداشت و مشاوره دانشجویی دانشگاه منصوب کرد.
 ١٣٩٨/٠٨/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب جایزه علمی در حوزه فیزیولوژی و فارماکولوژی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه
دکتر یعقوب فتح الهی عضو هیأت علمی دانشکده علوم پزشکی در جریان برگزاری بیست و چهارمین کنگره ملی و سومین کنگره بین المللی فیزیولوژی و فارماکولوژی موفق به کسب ارزشمندترین جایزه این کنگره با عنوان "جایزه استاد دکتر فرشته معتمدی" گردید.
 ١٣٩٨/٠٨/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
درخشش دانشگاه تربیت مدرس در جشنواره برترین‌های نانو کشور
در سیزدهمین جشنواره برترین های فناوری نانو، دانشگاه تربیت مدرس در بخش مؤسسات پژوهشی برتر کشور به عنوان سوم دست یافت. همچنین دکتر علی مرسلی استاد دانشکده علوم پایه دانشگاه در بخش محققان برتر رتبه چهارم را به خود اختصاص داد.
 ١٣٩٨/٠٧/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>