بیمه تکمیلی


 

قابل توجه کارکنان گرامی دانشگاه

با توجه به انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی با شرکت بیمه ایران از کلیه همکاران گرامی تقاضا می‌شود با توجه به اطلاعات پوشش‌های قرارداد بیمه تکمیلی نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایند.

نکته مهم: در صورت عدم تکمیل فرم ذیل، اطلاعات بیمه شما بر اساس سال گذشته تمدید می‌گردد.


برای ثبت اطلاعات وارد فرم شده و اطلاعات صحیح را ثبت نمایید.

فرم ثبت نام بیمه تکمیلی

زمان ثبت‌نام تا 14 آبان 1396 می‌باشد و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

نکته مهم: در صورتیکه مایل به حذف نام خود از بیمه تکمیلی می‌باشید مراتب را کتباً به اداره رفاه اطلاع دهید.

کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی می‌توانند همسر، فرزندان (تحت تکفل)، پدر و مادر خود را (به شرط داشتن دفترچه بیمه) تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دهند.
لازم به ذکر است صرفا افرادی که از دانشگاه تربیت مدرس حقوق دریافت می‌کنند، مجاز به استفاده از بیمه تکمیلی می‌باشند.

توجه: فرزندان اناث تا زمان ازدواج و فرزندان ذکور تا بیست سالگی و در صورت دانشجو بودن تا سن بیست و پنج سالگی مجاز به استفاده از خدمات بیمه تکمیلی می باشند.
خواهشمند است هرگونه تغییر اعم از تولد، فوت، ازدواج فرزندان اناث، طی کردن سن بیست سالگی برای فرزندان ذکور و طی کردن سن بیست و پنج سالگی برای فرزندان ذکور دانشجو، و همچنین انتقال، استعفا، فوت و ... را در اسرع وقت به اداره رفاه اعلام فرمایید. در صورت تأخیر افراد در اعلام وضعیت، این اداره هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
خواهشمند است با بررسی فیش حقوقی خود و محاسبه کسری هزینه بیمه تکمیلی اطمینان حاصل فرمایید و در صورت مشاهده هرگونه اشکال، موضوع را هر چه سریعتر به امور مالی دانشگاه اعلام نمایید.

تذکر مهم: برای پرداخت هزینه برای فرزند دختر بالای 18 سال کپی صفحه اول و دوم شناسنامه الزامی است.
برای پرداخت هزینه برای فرزند پسر بالای بیست سال کپی گواهی اشتغال به تحصیل یا کارت دانشجویی معتبر و همچنین کپی صفحه اول و دوم شناسنامه الزامی است.
نکته مهم: هر یک از بیمه شدگان به هر دلیلی پس از شروع قرارداد خواستار حذف نام خود از فهرست بیمه شدگان باشند، در صورت استفاده از خدمات بیمه تکمیلی، میبایست کل حق بیمه تا پایان قرارداد را پرداخت نمایند.

با تشکر
اداره رفاه