تسهیلات رفاهی


 

bullet خوابگاه

دانشجویان گرامی که متقاضی استفاده از خوابگاه‌های خود گردان با شرایط جدول زیر هستند، می‌توانند مشخصات و اطلاعات تماس خود را به پردیس دانشگاهی تربیت مدرس اعلام فرمایند:

ردیف نفرات ساکن درهر واحد اجاره بهای ماهانه به ازای هر نفر (هزار تومان)
1 10 170
2 8 180
3 6 240
4 4 300
5 2 375

لازم به ذکر است تامین خوابگاه‌های خودگردان در صورت به حد نصاب رسیدن تقاضا و تأمین امکانات لازم انجام خواهد شد. مراتب در ابتدای هر نیمسال تحصیلی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
دانشجویان پردیس دانشگاهی تربیت مدرس، برای استفاده از خوابگاه خودگردان طرف قرارداد با دانشگاه به حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه (امور خوابگاه‌ها) مراجعه فرمایند.

bulletکارت تغذیه

همچنین به اطلاع می‌رساند کلیه دانشجویان پردیس دانشگاهی با در دست داشتن کارت دانشجویی و مراجعه به اداره اتوماسیون تغذیه دانشگاه (جنب ورودی تالار شکرانه) می‌توانند کارت تغذیه خود را خود را فعال نمایند و با تعرفه آزاد از امکانات سلف دانشجویی استفاده نمایند.

bullet بن کتاب و هزینه شرکت در کنفرانس

دانشجویان پردیس دانشگاهی از سهمیه بن کتاب (که در ایام نمایشگاه‌های کتاب در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد) و هزینه شرکت در کنفرانس (مطابق مصوبات معاونت پژوهشی دانشگاه)، برخوردار می‌باشند. این موضوع را از تارنمای معاونت پژوهشی رهگیری نمایید.

bullet استفاده از امکانات ورزشی

دانشجویان پردیس دانشگاهی می‌توانند با ارائه کارت دانشجوئی از مجموعه ورزشی دانشگاه تربیت مدرس استفاده نمایند.

bullet هزینه پایان‌نامه

برای پایان‌نامه‌های نظری مبلغ 10,000,000 ریال و برای پایان‌نامه‌های تجربی مبلغ15,000,000 ریال هزینه کرد توسط استاد راهنما امکان‌پذیر است.

bullet شرکت در مجامع داخلی

  • شهرستان:
    حق ثبت‌نام + رفت و برگشت با اتوبوس یا قطار و اقامت بر اساس تعرفه اماکن اقامتی هماهنگ شده برای دانشجویان توسط برگزارکنندگان همایش برای مجامعی که در فاصله بیش از 1200 کیلومتر از تهران برگزار می‌شود.
    حق ثبت‌نام + بلیط رفت و برگشت با هواپیما و اقامت بر اساس تعرفه اماکن اقامتی هماهنگ شده برای دانشجویان توسط برگزارکنندگان همایش یا طبق قرارداد تور
  • تهران:
    حق ثبت‌نام با ارائه مستندات

bullet شرکت دانشجویان در کارگاه‌های داخلی کشور

در صورت موافقت استاد راهنما از محل گرنت استاد راهنما پرداخت می‌شود.