access deny [119]

متن کامل خبر


 
بازديد اساتيد دانشگاه گوانجو چين از دانشكده مهندسی عمران و محيط زيست

خلاصه خبر: اساتید دانشگاه گوانجو چین طی روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم اردیبهشت ماه از دانشكده مهندسی عمران و محیط زیست بازدید و از نزدیك با پتانسیل های این دانشكده آشنا شدند.

اساتید دانشگاه گوانجو چین طی روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم اردیبهشت ماه از دانشكده مهندسی عمران و محیط زیست بازدید و از نزدیك با پتانسیل های این دانشكده آشنا شدند.
دكتر حمزه شکیب رییس دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست در خصوص حضور هیات چینی در این دانشكده اظهار داشت: حدود یك سال قبل سه نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه به نمایندگی از دانشكده مهندسی عمران و محیط زیست بازدیدی از دانشگاههای چین از جمله دانشگاه گوانجو داشتند كه طی آن تفاهم نامه ای میان دانشكده مهندسی عمران و دانشگاه گوانجو چین منعقد شد كه بر اساس این تفاهم نامه ، همكاری های مشترك مانند تبادل استاد و دانشجو ، دوره های فرصت مطالعاتی و برگزاری سمینارها و کارگاه علمی مشترک میان دو دانشگاه صورت می گیرد.
وی افزود: حضور اساتید دانشگاه گوانجو چین در دانشكده مهندسی عمران نیز در راستای تفاهم نامه منعقد شده و گسترش همكاری ها در قالب تفاهم نامه فوق و حضوردر سمینار و كارگاه آموزشی می باشد.
گفتنی است دانشكده مهندسی عمران و محیط زیست طی روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم اردیبهشت ماه میزبان 8 نفر از مسئولان و اساتید دانشگاه گوانجو چین می باشد كه در روز اول، نشستی میان اعضای هیات علمی دانشكده مهندسی عمران و اساتید دانشگاه گوانجو برگزار شد و در این نشست دكتر شكیب به معرفی كوتاهی از دانشكده و پتانسیل های علمی و پژوهشی آن پرداخت.
در ادامه اساتید دانشگاه گوانجو به بررسی مفاد تقاهم نامه میان طرفین و چگونگی عملیاتی شدن آیتم های آن پرداختند و از آزمایشگاههای دانشكده نیز بازدید به عمل آوردند.
در روز دوم نیز سه كارگاه آموزشی شامل سازه و مهندسی زلزله،‌ راه و حمل و نقل و محیط زیست برگزار می شود و جمع بندی نهایی در خصوص نوع همكاری های مشترك صورت می گیرد.

29 اردیبهشت 1395 / تعداد نمایش : 5274