متن کامل خبر


 
آقای دکتر مسعود شمس بخش، عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی به سمت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری منصوب شد.

خلاصه خبر: به گزارش روابط عمومی دانشکده، طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری، آقای دکتر مسعود شمس بخش، عضو هیئت علمی گروه بیماری شناسی گیاهی دانشکده، به سمت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی این وزارتخانه منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده، طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری، آقای دکتر مسعود شمس بخش، عضو هیئت علمی گروه بیماری شناسی گیاهی دانشکده، به سمت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی این وزارتخانه منصوب شد.

در بخشی از این نامه ضمن ابلاغ پست مذکور به ایشان آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و اتخاذ رویکرد توام با عقلانیت و اعتدال به عنوان سیاست های محوری دولت تدبیر و امید و در راستای اجرای برنامه ی ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و با بهره گیری از تمامی توان در این حوزه در انجام وظایف محوله، موفق باشید.

روابط عمومی دانشکده، ضمن آرزوی سلامتی و توفیقات الهی، این انتصاب شایسته را به آقای دکتر شمس بخش و دانشگاهیان تربیت مدرس تبریک می گوید

13 آبان 1396 / تعداد نمایش : 661