متن کامل خبر


 
مراسم نشست پایان سال با ائمه جماعت خوابگاه‌های دانشجویی برگزار شد

خلاصه خبر: حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر فلاح رفیع با بیان جایگاه و اهمیت نماز جماعت: نظم در نماز جماعت و انس و صمیمیت با دانشجویان از بهترین راهکارها برای رونق هرچه بیشتر نمازهای جماعت است.

در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار شد، ابتداء ائمه جماعات نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در جهت ارتقاء مسائل فرهنگی در خوابگاههای دانشجویی ارائه دادند.

در ادامه این مراسم دکتر احمدی رئیس دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ائمه جماعت، به سوالاتی که بعضی از حاضرین در جمع مطرح نمودند پاسخ داده و افزودند: فرصت حضور ائمه جماعت در خوابگاها، می تواند منشأ خیرات و برکات برای دانشجویان خوابگاهی باشد و اشاره کردند از این فرصت باید به نحو احسن استفاده شود.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر فلاح رفیع نیز با بیان جایگاه و اهمیت نماز جماعت به پاره‌ای نکات در زمینه جذب هرچه بیشتر افراد به نماز جماعت اشاره کردند و افزودند نظم در نماز جماعت و انس و صمیمیت با دانشجویان از بهترین راهکارها برای رونق هرچه بیشتر نمازهای جماعت است.

شایان ذکر است در پایان این مراسم نیز با اعطای لوح و هدایا از تلاش های ائمه جماعت در خوابگاههای دانشجویی تشکر و قدردانی به عمل آمد.

                           

                           

26 اسفند 1396 / تعداد نمایش : 274