متن کامل خبر


 
پیام تسلیت مسئول نهاد رهبری دانشگاه در پی درگذشت سرکار خانم کنکاش به بازماندگان آن مرحومه

خلاصه خبر: حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی فلاح رفیع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با صدور پیامی درگذشت نا بهنگام دانشجوی دکترای دانشگاه تربیت مدرس را به خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفتند.

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

پدر بزرگوار مرحومه مغفوره خانم سپیده کنکاش

خبر درگذشت فرزند دلبند جنابعالی، در سانحه واژگونی اتوبوس موجب تأثر و تأسف اینجانب و مجموعه دانشگاهیان تربیت مدرس بویژه همکاران، استادان و دانشجویان گروه زبان و ادبیات فارسی شد.

اینجانب از طرف خود و دانشگاهیان این دانشگاه آن ضایعه غمبار و تأسف انگیز را به جنابعالی و دیگر خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می کنم و از خداوند منّان غفران و رحمت واسعه را برای آن مرحومه خواستارم.

بلاشک خدای متعال خود بهترین جانشین برای ایشان خواهد بود و اجر جزیل در دنیا و آخرت به جنابعالی و دیگر داغداران عطا خواهد کرد. صبر و بردباری در مقابل مصائب اینچنینی پاداش بی کران الهی را به همراه دارد. «الَّذينَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصيبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَيْهِ راجِعُونَ*أُولئِکَ عَلَيْهِمْ صَلَواتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَ رَحْمَةٌ وَ أُولئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ(بقره 157-156) » ان‌شاء الله شما و خانواده محترم مشمول این وعده حق الهی خواهید بود و درود و رحمت واسعه خداوندی در انتظار شماست.

دکتر علی فلاح رفیع

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

در دانشگاه تربیت‌مدرس

 

کانال نهاد رهبری دانشگاه

کانال دکتر فلاح رفیع

15 بهمن 1396 / تعداد نمایش : 987