متن کامل خبر


 
اهتمام به حفظ سرمایه های معنوی ماه خدا

خلاصه خبر: حجت الاسلام والمسلمین دکتر فلاح رفیع در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان در جمع دانشگاهیان ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به همه استادان، دانشجویان و کارکنان از خدای متعال مسئلت نمودند تا همگان را در حفظ سرمایه های معنوی کسب شده در ماه مبارک رمضان یاری نماید.

ایشان ضمن بیان بخش هایی از فرمایشات امام سیدالساجدین زین‌العابدین (علیه السلام) در صحیفه سجادیه ابعادی از عید سعید فطر را بیان داشتند و افزودند: عید بودن این روز در واقعیت امر برای اشخاص مختلف ، مراتب گوناگون دارد و مرتبه‌بندی آن به حال و هوای معنوی وروحیات افراد بستگی دارد اینکه چگونه ماه مبارک رمضان بر آنها گذشته و چه میزان توانسته‌اند از این ماه بزرگ که به فرموده امام سجاد (ع) عید اولیای الهی است بهره‌مند گردند.

وی در پایان یادآور شدند سرمایه های معنوی ماه رمضان می‌بایست تا ابدیت همراه ما باشد و نشانه‌های آن در زندگی فردی و اجتماعی ما ظهور و بروز پیدا کند.

دکتر فلاح رفیع افزودند دست کم می‌بایست شارژ روحی کسب شده در ماه خدا را تا سال آینده داشته باشیم. این توفیق را نیز باید از خدای متعال درخواست نمائیم و از او در این مسیر مدد جوئیم.

4 تیر 1396 / تعداد نمایش : 599