متن کامل خبر


 
تمدید سکونت در خوابگاه منوط به پرداخت اجاره بها در سیستم گلستان می‌باشد

خلاصه خبر: دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های بهار، سماء2، سماء3، میرشفیعی، شهید مدرس و فردوسی برای تمدید سکونت در خوابگاه موظف به پرداخت اجاره بهاء خوابگاهی می‌باشند.

نحوه پرداخت اجاره بهاء در سیستم گلستان

  1. با توجه به عدم پشتيبانی درگاه بانك تجارت از مرورگر IE نسخه های 9,8 برای پرداخت الكترونيكی از نسخه 10 یا بالاتر مرورگر IE استفاده نماييد. لينك دريافت (https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=39232)
  2. برای پرداخت اجاره‌بها در سیستم گلستان وارد فرم 19050: "پرداختهای الكترونیكی بابت خوابگاه" شوید. (از مسیر: دانشجویی/ خوابگاه/ پرداخت و تسویه حساب/ پردخت‌های الکترونیکی بابت خوابگاه)
  3. در این فرم پیش فرض ترم پرداخت، ترم جاری خوابگاه است. در فیلد دلیل پرداخت، گزینه "پرداخت بابت اجاره خوابگاه" را انتخاب کنید تا مبلغ پرداختی بابت اجاره بها مشخص گردد.
  4. در صورتی که بخواهید اجاره‌بهای ترم‌های قبل خود را بپردازید، باید ترم پرداخت را از ترم جاری به ترم مورد نظر تغییر داده، شماره دانشجویی خود را در فیلد مربوطه وارد و سپس بر روی گزینه جستجو کلیک کنید. سپس در فیلد دلیل پرداخت، گزینه "پرداخت بابت اجاره خوابگاه" را انتخاب کنید تا مبلغ پرداختی بابت اجاره‌بها مشخص گردد.
  5. بعد از رویت مبلغ اجاره‌بها، بر روی آیکن بانک کلیک کنید تا صفحه مربوط به پرداخت اینترنتی بانک باز شود، از این مرحله به بعد باید طبق دستورالعمل‌های بانک، مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.
  6. در صورت بروز مشکل دانشجویان محترم می‌توانند با شماره تماس 82883772 تماس حاصل نمایند.
     
4 مهر 1395 / تعداد نمایش : 1886