متن کامل خبر


 
تجلیل از برگزیدگان پژوهشی دانشگاه در مراسم هفته پژوهش

خلاصه خبر: همزمان با گرامیداشت روز پژوهش طی مراسمی با حضور هیأت رئیسه دانشگاه از برگزیدگان پژوهشی دانشگاه در 18 بخش مجزا تجلیل شد.

بر این اساس در بخش پژوهشگران و مقالات برتر از : دکتر عبدالعلي عليزاده، دکتر حبيب اله يونسي، دکتر فردوس آقاگل زاده، دکتر اکبر علي بيگلو، دکتر حسنعلي پورمند، دکتر محمدکاظم شيخ الاسلامي، دکتر محمدجعفر يوسفيان، دکتراحمد بناکار، دكتر غلامحسن نجفی، دکتر علی جعفریان دهکردی، دکتر سید مجتبی صدر عاملی، دکتر حمید دهقانی، دکتر عباس یدالهی، دکتر سجاد ازگلی، دکتر محمد رضا امین ناصری، دکتر محمد گلزار، دکتر رضا حسن ساجدی، دکتر غلامحسین رحیمی شعرباف مقدس، دکتر رسول صراف ماموري و دکتر اسماعيل ساعي ور ايراني زاد

در بخش اعضای هیات علمی ارتقا یافته طبق مصوبه هیات رئیسه از: دکتر شریف شاه بیک، دکتر فائزه قناتی، دکتر احسان طاهری نساج، دکتر فرشید مالک قاینی، دکتر حبیب اله یونسی، دکتر رضا قراخانلو و دکتر سیما محمدخان کرمانشاهی

در بخش بیشترین تعداد مقالات Q1 در طی 5 سال گذشته از: دکتر علی مرسلی دانشکده علوم پایه، دکتر سيدغلامرضا موسوی دانشکده علوم پزشکی، دکتر محمود علي اف خضرائي دانشکده فنی و مهندسی، دکتر سيدمحمد موسوی دانشکده مهندسی شیمی، دکتر اکبر علي بيگلو دانشکده مهندسی مکانیک، دکتر محمد حسن قاسميان يزدي دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دکتر غلام حسن نجفی دانشکده کشاورزی، دکتر علیرضا رياحي بختياري دانشکده منابع طبیعی، دکتر علی ايرانمنش دانشکده علوم ریاضی، دکتر سامان حسينخاني دانشکده علوم زیستی، دکتر ناصر خاجی دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست، دکتر سيدحسام الدين ذگردي دانشکده مهندسی صنایع و سیستمها، دکتر هاشم داداش پور دانشکده هنر، دکتر سید سپهر قاضي نوري نائيني دانشکده مدیریت و اقتصاد

در بخش برگزيدگان يك درصد دانشمندان برتر جهان براساس داده هاي منتشرشده ازپايگاه طلايه داران علم تامسون رويترز از : دکتر یمینی، دکتر یونسی، دکتر مسعود رضایی، دکتر غلامحسن نجفی، دکتر قبادیان، دکتر مرسلی، دکتر سلیمانی، دکتر حقی فام، دکتر سیامک اسماعیل زاده خادم، دکتر علیزاده عبدالعلی، دکتر برزگر، دکتر سید محمد موسوی، دکتر غلامرضا موسوی، دکتر پارسا مقدم، دکتر فتحی پور، دکتر محمدحسین صادقی، دکتر محمدکاظم شیخ الاسلامی

در بخش مخترعين برگزيده دانشگاه از: دکتر رسول ملک فر و حمید مطهری دانشکده علوم پایه، دكتر جواد حاتمي و سيدمحمد تقي طباطبايي بافقي دانشکده علوم انسانی، دکتر سعید مینایی و حماد ذرعی فروش و دکتراحمد بناکار و محمدرضا علی زاده دانشکده کشاورزی، دکترحبیب اله یونسی و زینب شکری دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی، دکتر محمدعلی سحری و خانم الهه عابدی و دکترمحسن برزگر و دکتر محمدحسین عزیزی تبریزی زاد دانشکده کشاورزی، دکتر صدیقه کهریزی و ندا ارشاد و محمدپرنیان پور و محمودرضاآذغانی دانشکده علوم پزشکی، دکتر علی سروش زاده دانشکده کشاورزی، دکتر نفیسه بحیرائی و محمدهادی نوراهان و مسعود عمرون دانشکده علوم پزشکی، دکتر یوسف روزبهان دانشکده کشاورزی و علی شالبافان دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی

در بخش برگزيدگان جشنواره ها از: دکتر سعید سمنانیان دانشکده علوم پزشکی، دکتر وحید احمدی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دکتر مسعود رضایی دانشکده منابع طبیعی، دکتر عیسی محمدی دانشکده علوم پزشکی، دکتر مرجان صفاری دانشکده علوم انسانی، دکتر علیرضا شجاعی زند دانشکده علوم انسانی، دکتر غلامحسن نجفی دانشکده کشاورزی، دکتر سیده زهرا بطحائی دانشکده علوم پزشکی، دکتر محمدرضا پورجعفر دانشکده هنر، دکتر محمدرضا حافظ نیا دانشکده علوم انسانی، دکتر علی مرسلی دانشکده علوم پایه، دکتر حبیب اله یونسی دانشکده منابع طبیعی، دکتر حسین سیفی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دکتر ناصرگلستانی دانشکده علوم ریاضی، دکتر مهناز شایسته فر دانشکده هنر، دکتر عبدالعلی علیزاده دانشکده علوم پایه، دکتر عباس یداللهی دانشکده کشاورزی، دکتر سید محمد موسوی دانشکده مهندسی شیمی، دکتر مسعود دلخواه دانشکده هنر، هیمن گل پیرا دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دکتر غلامحسین لیاقت دانشکده مهندسی مکانیک، دکتر کاظم ارزانی دانشکده کشاورزی، الهه عابدی دانشکده کشاورزی، محمد کوچکی دانشکده هنر و معین زندی دانشکده هنر

در بخش هسته فناور برتر مستقر در پارک علم و فناوری مدرس از: حسین حبیبی (هامون طب پیشرو- تولید کیت های آزمایشگاهی )، جواد حاتمی (آینده آموزان آتا- آزمایشگاه مجازی علوم) و سعید محرمی (نانو فناوران آریا- تولید آفت کش های گیاهی

در بخش شرکت های دانش بنیان پیشرو رویشی شده موفق پارک علم و فناوری دانشگاه از: دکتر محمد جواد رسایی شرکت روژان آزما، مهندس حامد فلاح حقیقی شرکت داتیس انرژی و مهندس محمدرضا حاجی مرادی شرکت ریز پردازان مدار سبز

دربخش مراکز تحقیقاتی برتر از: دکتر حسن دانایی فر مرکز مدیریت و توسعه فناوری

در بخش گروه برگزیده در ارتقا سطح فعالیتهای بین المللی دانشگاه از: سیدجواد میر نجفی زاده دانشکده علوم پزشکی

در بخش برگزيدگان فرادكتري دانشگاه از: دکتر مریم ایمانی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دکتر مینو باقریدانشکده علوم پایه، دکتر کبری عزیزی دانشکده علوم پایه، دکتر سمانه حسین زاده دانشکده علوم ریاضی و دکتر محمود سوف باف سرجمعی دانشکده کشاورزی

در بخش برگزيدگان كتب تاليفي برتر از: دکتر سعید کاظمی نجفی و دکتر حمیدرضا شعیری

در بخش برگزيدگان كتب ترجمه اي برتر از: دکتر عادل آذر و دکتر رسول غلامزاده

در بخش برگزیدگان مجله برتر فارسی دانشگاه از :دكتر فرهاد دانشجو مدير مسئول، دکتر مسعود قدسیان سردبیر و زهرا خوینیها مدیر داخلی مجله عمران مدرس

در بخش مجله برترانگلیسی دانشگاه از : دکتر طالبی مدیر مسئول، دکتر سعید محرمی پور سردبیر و دکتر ناصر صفائی مدیر داخلی مجله Journal of Crop Protection (JCP) و دکتر بیتا بخشی مدیر مسئول و سردبیر Infection, Epidemiology & Microbiology

در بخش برگزيدگان رساله برتر دانشگاه از : حمید آسیابی کندلجی دانشکده علوم پایه، علیرضا چکشیان دانشکده مهندسی شیمی، یاور عنانی دانشکده مهندسی مکانیک، عاطفه امیری ریگی دانشکده کشاورزی، پویا زکیان دانشکده مهندسی عمران، عرفان حسن نایبی دانشکده مهندسی صنایع، سعید رحمانی دباغ دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، سیدمرتضی حسینیه دانشکده فنی و مهندسی، مهدی کریمی سلطان احمدی دانشکده علوم انسانی، حسین خیرفام دانشکده منابع طبیعی، سیدمحمد احمدی سلیمانی دانشکده علوم پزشکی، رضوان مبصری دانشکده علوم زیستی،سکینه اسماعیلی دانشکده علوم ریاضی و محمدعلی حسین زاده دانشکده علوم ریاضی

در بخش برگزيدگان پايان نامه برتر دانشگاه از : سیدمحمدامین پرتوی دانشکده مهندسی شیمی، محمد صبحیدانشکده کشاورزی، محمد ملتفت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، سید علی اکبر رضوی دانشکده علوم پایه، محمدصادق دالوند دانشکده مهندسی مکانیک، کتایون پاکروان دانشکده علوم زیستی و حسین قاسم پور دانشکده علوم پایه و در بخش کتابداران نمونه دانشگاه از: سهیلا جاوید اسکویی تقدیر شد.

4 بهمن 1396 / تعداد نمایش : 1968