نحوه حضور و محل برگزاری جشن دانش آموختگان سال 97

 
دانش آموخته گرامی ، با سلام و عرض تبریک مجدد به مناسبت دانش آموختگی، خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید :

 1. برای دریافت و پرینت کارت ورود به سالن از روز یکشنبه 26 فروردین ماه جاری به سامانه جشن دانش آموختگان مراجعه فرمایید.
 2. به همراه داشتن "کارت ورود به سالن" و "کارت شناسایی معتبر" ( شناسنامه یا کارت ملی ) برای دریافت لباس دانش آموختگی و لوح یادبود دانشگاه الزامی است. کارت شناسایی دانش آموخته برای تحویل لباس اخذ و پس از پایان مراسم و عودت لباس ها مسترد خواهد شد.
 3. زمان حضور دانش آموختگان برای کنترل کارت ورود به سالن، دریافت لباس فرم دانش آموختگی و اهدای لوح یادبود دانشگاه از ساعت 11:30 لغایت 14:30 روز پنجشنبه 30 فروردین می باشد. ( محل مراجعه : خانم ها درب شمالی مجموعه ورزشی دانشگاه و آقایان درب جنوبی مجموعه ورزشی دانشگاه )
 4. زمان صرف ناهار ( ویژه متقاضیانی که در فرم ثبت نام تمایل خود را برای دریافت فیش ناهار اعلام نموده اند) از ساعت 12 الی 14 در محل سالن غذا خوری دانشگاه (روبروی ساختمان آموزش) می باشد. فیش ناهار به تعداد سفارش داده شده هنگام دریافت لباس دانش آموختگی تحویل خواهد شد.
 5. بر اساس برنامه پیش بینی شده تمهیدات لازم برای تهیه عکس یادبود انفرادی دانش آموختگان فراهم شده است. دانش آموختگان عزیز می توانند از ساعت 11:30 صبح الی 14:30 و همچنین پس از پایان مراسم به ساختمان خوارزمی(روبروی درب جنوبی مجموعه ورزشی دانشگاه) مراجعه نمایند.
 6. تهیه عکس و فیلم یادبود گروهی نیز در محل درب ورودی اصلی دانشگاه انجام خواهد شد. از علاقمندان دعوت می شود رأس ساعت 14 در محل درب ورودی اصلی دانشگاه حضور داشته باشند.
 7. ثبت نام متقاضیان عضویت در انجمن دانش آموختگان با تخفیف 20 درصدی حق عضویت، هنگام توزیع لباس دانش آموختگی انجام می شود.
 8. با توجه به انجام قرعه کشی در فواصل اجرای برنامه، جوایز مربوط صرفاً به دانش آموختگانی تعلق خواهد گرفت که هنگام قرعه کشی و اعلام اسامی در سالن حضور داشته باشند.
 9. از آنجا که بر اساس برنامه پیش بینی شده مراسم جشن رأس ساعت 15 آغاز خواهد گردید، ضروری است دانش آموختگان محترم حداکثر تا ساعت 14:40 کلیه امور مربوط به شرکت در جشن ( کنترل کارت ورود به سالن ، تحویل لباس ، اقامه نماز ، صرف غذا ، تهیه عکس یادبود و ... ) را به اتمام رسانیده و در ساعت مذکور در سالن اصلی مجموعه ورزشی مراجعه و استقرار یابند.

  1. دریافت کارت

   بازیابی شناسه پرداخت
Card image cap
نحوه ثبت نام و محل برگزاری جشن دانش آموختگان
 1. برای حضور در جشن ابتدا ثبت نام نمایید.
 2. نسبت به چاپ کارت ورود به سالن اقدام نمایید.
 3. در روز جشن کارت ورود به سالن و کارت شناسایی معتبر عکس دار به همراه داشته باشید.
 4. و...
Card image cap
کانال تلگرام

با عضویت در کانال جشن دانش آموختگان از آخرین اطلاعیه ها و اخبار جشن با خبر شوید.

Card image cap
انجمن دانش آموختگان

با عضویت در انجمن دانش آموختگان از خدمات زیر بهره مند شوید:

 1. خرید از انتشارات با تخفیف ویژه
 2. استفاده از سالن غذاخوری با تخفیف دانشجویی
 3. و...