اخبار > سومين جشنواره حركت با معرفي انجمن هاي برتر دانشجويي پايان يافت


 


  چاپ        ارسال به دوست

سومين جشنواره حركت با معرفي انجمن هاي برتر دانشجويي پايان يافت

اختتاميه سومين جشنواره دانشگاهي حركت با حضور رييس،‌ معاونان و مسئولان دانشگاه بعد از ظهر دوشنبه شانزدهم اسفند ماه برگزار شد.
در اين مراسم دكتر احمدي رييس دانشگاه در سخناني اظهار داشت: بسيار براي من مغتم است كه امروز در جمع شما دانشجويان خوش نام،‌ خوش فكر، جستجو گر و دانش پژوه هستم. شما سرمايه هاي بزرگ دانشگاه و جامعه هستيد و چيزهايي را كه آموخته ايد به زبان ساده و قابل فهم براي افراد غير متخصص در اين مكان به نمايش گذاشته ايد كه بسيار ارزشمند است.
وي افزود: يكي از محورهاي مهمي كه ما در طرح راهبردي دانشگاه طراحي كرديم ترفيع رشته هاي تخصصي و آشنا شدن متخصصان، دانشجويان و اساتيد با رشته هاي دانشكده هاي مختلف است كه از اين طريق،‌ علوم بين رشته اي شكل بگيرد و اساتيد و دانشجويان از لاك تخصصي خود بيرون آمده و به يك علم كلي تر برسند و بتوانند كارهاي بزرگ تري را در تعامل با ساير دانشكده ها و دانشگاهها انجام دهند كه اين امر از طريق انجمن هاي علمي به بهترين شكل ممكن محقق مي شود.

سومين جشنواره حركت

رييس دانشگاه در پايان خطاب به دانشجويان گفت: شما دانشجويان شجاعي هستيد كه دانش خود را وارد اجتماع كرده ايد و اين شجاعت شما قابل تقدير است.
در پايان مراسم از 15 انجمن علمي – دانشجويي برتر در بخش رقابتي و 4 انجمن برگزيده در بخش جنبي تقدير به عمل آمد.


١٦:١٩ - سه شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٠٥٣    /    تعداد نمایش : ١٠٨٢